close
دانلود آهنگ جدید
سایت سرگرمی سرخک - 3

سایت سرگرمی سرخک

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

بیوگرافی آزاده زارعی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

 

در این بخش بیوگرافی آزاده زارعی بازیگر معروف کشورمان را مرور می کنیم. آزاده زارعی با نقش باران در سریال پربیننده آوای باران شناخته می شود، او نخستین بار بود کـه بعنوان نقش اول بازی میکرد و توانست نظرات مثبت مخاطبان و منتقدان رابه دست آورد، آزاده زارعی بسیار کم حاشیه می باشد اما محبوب. در ادامه این مطلب بطور کامل با او آشنا میشویم. با مجله سرخک همراه باشید.

ادامه مطلب

جزوه فصل 6 ریاضی یازدهم

جمعه 17 خرداد 1398

سلام دوستان عزیزم.
در پست امروز با جزوه ای بسیار عالی از فصل 6 ریاضی یازدهم رشته علوم تجربی همراهتان هستیم.
به تمام عزیزان کلاس یازدهمی ، چه رشته ریاضی و چه رشته تجربی پیشنهاد می کنم حتما و حتما این درسنامه عالی را به طور رایگان از ادامه مطلب تهیه و به خوبی مطالعه کنند.
واقعا درسنامه کامل و مناسبی هست. به هیچ وجه از دست ندهید.

 

دانلود جزوه فصل 6 ریاضی یازدهم در ادامه مطلب......

ادامه مطلب

سلام عزیزانم.
امروز با قسمتی دیگر از جزوات ریاضی پایه یازدهم همراهتان هستیم.
این فصل از فصل های به نسبت مهم ریاضی پایه یازدهم در رشته تجربی است و به همین دلیل به یک منبع آموزشی و درسنامه ای خوب در این زمینه، نیاز است.
پس کلاس یازدهمی های عزیز رشته علوم تجربی، حتما و حتما این جزوه عالی را دانلود و به خوبی مطالعه کنند.

 


برای دانلود جزوه فصل 2 ریاضی یازدهم به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.....

ادامه مطلب

سلام دوستان عزیز
امروز با مقاله ای ویژه برای یازدهمی های عزیز همراهتان هستیم.
در این پست جزوه ای واقعا عالی و کامل و استاندادر را از فصل اول ریاضی پایه یازدهم و رشته تجربی را برای دانلود قرار دادم.
به تمام کلاس یازدهمی ها پیشنهاد می کنم این جزوه فوق العاده را از دست ندهند.

 

برای دانلود جزوه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.......

ادامه مطلب

تعبیر خواب مار | دیدن مار در خواب چه معنایی دارد؟ 

در اینبخش تعبیر خواب مار را بررسی می کنیم. دیدن خواب مار بیشتر بـه دشمن یا دسیسه تعبیر شده اسـت، اکثر معبران جهان خواب مار را خوب نمیدانند، برخی می‌گویند کسی در مقام دشمنی با شـما اسـت و برخی می‌گویند ممکن اسـت علیه شـما دسیسه اي صورت گیرد و آبروی تان بـه خطر افتد، در ادامه این مطلب تمام تعابیر راجع بـه خواب مار را بررسی می کنیم. با  سرخک همراه باشید.

ادامه مطلب

عکس تبریک سالگرد ازدواج برای پروفایل با متن عاشقانه

 

در اینبخش 40 عکس نوشته برای سالگرد ازدواج را مرور میکنیم. امروز همچنین زیباترین شعرها و متن ها و داستانک ها با موضوع سالگرد ازدواج رابه اشتراک می‌گذاریم. هرروز یک سالگرد ازدواج اسـت و هرروز یک عهد برای زندگی بسته می‌شود، سالگرد ازدواج زمان تجدید عهدهای زن و شوهر اسـت و یکی از لذت بخش ترین روزهای هر سال در زندگی مشترک، در ادامه با مجله سرخک همراه باشید.

ادامه مطلب

در اینبخش مجموعه زیبایی ا اشعار ویژه عید فطر را مرور میکنیم. عید فطر در راه اسـت و با ماه میهمانی خدا، ماه مبارک رمضان خداحافظی میکنیم. روز 1 شوال عید سعید فطر می باشد ودر این روز مسلمانان بعد از یک ماه روزه داری و پرستش جشن و سروری برپا می‌کنند، در ادامه این مطلب بهترین شعرهای سروده شده درمورد عید سعید فطر را آورده ایم. با مجله سرخک همراه باشید.

ادامه مطلب

در اینبخش، زیباترین داستان هاي کوتاه عاشقانه را جمع آوری کرده ایم. داستان هایي کـه بـه وجود آمدن شان اتفاقی نبوده بلکه احساسات نویسندگان دلیل خلق این نوشته ها هستند، بعضی از این داستان ها واقعی هستند و بعضی هم زاییده تخیلات نویسندگان هستند، در واقع انها با این شخصیت پردازی ها و داستان ها احساسات شان رابه تصویر می‌کشند. در ادامه با مـا همراه باشید.

ادامه مطلب

در اینبخش چند انشا درمورد روز دانش آموز مصادف با 13 آبان را جمع آوری کرده ایم. شـما میتوانید با توجه بـه انچه معلم هاي شـما درباره این روز از شـما خواسته اند، موضوع انشای مورد نظرتان را از بین موضوعات امروز کـه همگی حول محور 13 آبان نوشته شده اند انتخاب کنید. در روز 13 آبان سال 1357 حدود 60 نفر در محیط تحصیلی بـه دست سربازان رژیم پهلوی شهید شدند و تعداد زیادی هم مجروح شدند.

ادامه مطلب